Blog

Jak zmniejszyć stres zwierzaka podczas Sylwestra?

Zabawa sylwestrowa łączona jest zazwyczaj z fajerwerkami, ogniami sztucznymi, wystrzałami. Niestety to co dla nas jest wesołym świętowaniem dla zwierzaków najczęściej oznacza bardzo duży stres. Jak pomóc naszym ulubieńcom? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Jak dobrze dobrać kaganiec?

Kaganiec to jeden z elementów odpowiadający za bezpieczeństwo i powinien być obowiązkowym akcesorium każdego psa. Przy wyborze odpowiedniego modelu trzeba pamiętać, aby był wygodny, bezpieczny i funkcjonalny.

Czytaj dalej

Jak miło spędzić wakacje ze zwierzakiem?

Pogoda za oknem coraz bardziej sprzyja dłuższym i krótszym wyjazdom rekreacyjnym, które chcemy spędzić z naszym pupilem. Bardzo ważne jest, aby do takiego wyjazdu odpowiednio się przygotować, w zależności od wybory środka transportu oraz miejsca gdzie się udajemy.

Czytaj dalej

Jesień - nie ma mowy, aby zostać w domu

Zbliża się jesień, ale to nie powód, aby zostać w domu. Dlatego bardzo zachęcamy wszystkich do dłuższych lub krótszych wypraw ze swoimi pupilami, aby podziwiać uroki tej pory roku.

Czytaj dalej

Wiosna to wspaniały czas na spacery

Pogoda za oknem coraz bardziej sprzyja dłuższym i krótszym spacerom, w których towarzyszą nam nasi pupile. Pamiętajmy o potrzebach czworonożnego członka rodziny, i poszukajmy idealnego miejsca, które spełni nasze oczekiwania i jednocześnie zapewni nam jako właścicielom psa i samemu zwierzakowi pełen komfort.

Czytaj dalej