O Sklepie

Historia sklepu Flogard

Historia naszego sklepu rozpoczęła się w 1998 roku. Wówczas z pasji do zwierząt powstał sklep zoologiczny Flogard. Przez wiele lat prowadzenia sklepu stacjonarnego budowaliśmy pozycję i zaufanie naszych Klientów, stale uzupełniając asortyment o nowe produkty. Obecnie, wykorzystując opcje jakie daje Internet zdobywamy kolejne doświadczenia i rozszerzamy obszar działania. Z czasem oprócz oferty zoologicznej, rozszerzyliśmy działalność o produkty ogrodnicze kierowane do działkowców oraz osób posiadających ogródki balkonowe.

Niezmiennie naszym podstawowym celem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie zakupy były realizowane w oparciu o najwyższe standardy, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Informacje o firmie Flogard
Akcesoria

Legowiska, drapaki, pasy bezpieczeństwa, smycze, obroże, kagańce, szczotki, zgrzebła, trymery, cążki, ubranka, zabawki. Szeroki wybór klatek dla gryzoni i ptaków.

Karmy

Profesjonalne karmy suche, mokre, smakołyki, dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, gadów i płazów oraz ryb. Produkty znanych i cenionych marek.

Produkty specjalne

W ofercie wybrane produkty weterynaryjne stosowane m. in. w dietach i w stanach chorobowych. Wybrane towary możemy sprowadzić na zamówienie.

Preparaty

Wysokiej jakości suplementy, preparaty witaminowe, mineralne, specjalne preparaty do pielęgnacji i higieny oraz preparaty odstraszające oraz pomagające pozbyć się pasożytów.

Polityka jakości w sklepie Flogard

Jakość jest dla nas jednym z głównych czynników podczas sprowadzania wszelkiego rodzaju towarów. Produkty dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim bardzo dobra jakość. Wyprodukowane z najwyższą starannością o dobór składników. Gwarantują to najwięksi i najbardziej renomowani producenci karm dla zwierząt.

Dodatkowo przykładamy należytą staranność do przechowywania produktów. Jest to niezmiernie istotne, szczególnie w przypadku świeżego pożywienia. Wszystkie nasze produkty pochodzą z polskiej dystrybucji.

Jesteśmy firmą, której na sercu leży dobro wszystkich zwierząt, dlatego dbamy nie tylko o Twojego pupila, ale również wspieramy organizacje, które pomagają zwierzętom w potrzebie. W miarę możliwości współpracujemy z fundacjami i schroniskami, pośrednio lub bezpośrednio. Wiemy, że każda pomoc jest na wagę złota, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Produkty dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim bardzo dobra jakość. Wyprodukowane z najwyższą starannością o dobór składników. Gwarantują to najwięksi i najbardziej renomowani producenci karm dla zwierząt. Niejednokrotnie sprowadzamy towar bezpośrednio z zagranicy, aby mieć pewność co do jakości oferowanych produktów. Dla nas najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie Państwa pupili.

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w branży zoologicznej. Dlatego jeśli tylko możemy, staramy się służyć radą i pomagamy w doborze odpowiednich karm, akcesoriów i preparatów dla wszystkich zwierząt.